شرکت های فعال در زمینه سیستم ساختمانی CFS

شرکت پایدار گستر ساختمان سبک فولادی


مدیر عامل شرکت که مجری طرح تدوین دستورالعمل طراحی و اجرای سیستم ساختمانی LSF میباشد برای همکاری با شرکتهای فعال در این زمینه جهت بهرهبرداری اصولی از دستورالعمل فوق اقدام به تاسیس شرکت مادر تخصصی مهندسین مشاور در پارک علم و فناوری فارس نمود.

این شرکت با توجه به تعریف جایگاه فوق در این فناوری توانست با کمک اعضای محترم تدوین کننده دستورالعمل طراحی و نظارت پروژههایی را در سطح کشور انجام دهد. از آنجاکه این دستورالعمل برای اولین بار در کشور برای یک سیستم ساختمانی تهیه گردیده بود از طرف صنعت ساختمان سازی کشور مورد استقبال و حمایت خوبی برای چاپ و پخش قرار گرفت. با توجه به سیاستهای تعریف شده در این شرکت تلاش ما برای همکاری با تولیدکنندگان مصالح ساختمانی، طراحان، مجریان و ناظرین این سیستم ساختمانی برای دستیابی به پتانسیلهای سیستم ساختمانی و قطعات فوق و نیز دستیابی به اهداف توسعه پایدار در صنعت ساختمان سازی کشور و منطقه میباشد.

زمینه های کاری

 • طراح
 • کنترل کننده
 • ناظر

اطلاعات بیشتر وب سایت

در زمینه خورشیدی دو سه سال قبل ورود و چون دستگاه های ما توان تولید با ضخامت های متفاوت و عرض های مختلف دارا میباشد، توانستیم رشد چشمگیری را در کارنامه خود در بین مردم رقم بزنیم , و همچنین از دیگر توانایی های این مجموعه دارا بودن دستگاهای اتومات با سرعت بالایی می باشد که روزانه بین ۱۰الی ۱۵تن تولیدانجام میشود از توانایی های این مجموعه میتوان به ایحاد پانچ های لوبیایی و دایروی سی ان سی در جان و بال اشاره نمود اینکارو هیچ تولید کننده ای تا امروز در ایران انجام نداده است

زمینه های کاری

 • طراح
 • تولید کننده
 • اجرا کننده

اطلاعات بیشتر وب سایت

پروفیل بجین


مجموعه بیجین از حدود 13سال قبل راه اندازی شد. این مجموعه از سال ۴-۱۳۸۳ فعالیت خود را در راستای قطعات coldform در صنعت ساختمان برای ساختمان lsf...cfs نهادینه نموده و در قسمت مناطق زلزله زده اعم از کرمانشاه و ...استفاده شده.

گروه صنعتی باریستا


گروه صنعتی باریستا پیشتازدر زمینه طراحی مهندسی و ساخت صنعتی انواع سازه های فلزی در ایران است. این مجموعه با بکارگیری از فناوری روز جهان و تکیه بر نیروی انسانی متخصص و مجرب ایرانی توانسته است طیف گسترده ای ار تولید صنعتی اسکلت های فولادی را ارایه نماید.

یکی از نقاط قوت این گروه توانایی در طراحی مهندسی و ارایه جزییات فنی و دستور العمل های اجرایی با در نظر گرفتن نوع کاربری ‚موجودی مصالح در بازار ‚ تشدید نقاط قوت در مراحل تولید ‚حذف نقاط ضعف اجرا در کارگاه میباشد. مشاوره و انتخاب ساختارسازه ای مناسب و جزییات اجرایی و مصالح نوین و سبک مزایای ویژه زیر را جهت بکارگیری تولیدات گروه صنعتی باریستا ایجاد می نماید.

زمینه های کاری

 • طراح
 • تولید کننده
 • اجرا کننده

اطلاعات بیشتر وب سایت

شرکت هوشمند سازه آروین آرا در سال 1385 با هدف انجام پروژه های ساختمانی و تجاری و صنعتی و ... با روش صنعتی سازی (LSF ) بر اساس تکنولوژی CAD/CAM-Process در حداقل زمان و حداکثر کیفیت با قیمت مناسب تاسیس گردید و با تکیه بر امکانات خود و با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده در خارج از کشور و دارنده لیسانس از چند شرکت خارجی و همچنین همکاری فشرده با هیئت علمی دانشگاه های داخلی و خارجی توانایی تولید 10000 واحد در سال با متراژ 85 متر مربعی را دارا می باشد.

زمینه های کاری

 • طراح
 • تولید کننده
 • اجرا کننده

اطلاعات بیشتر وب سایت

شرکت هوشمند سازه


شرکت هوشمندسازه آروین آرا به عنوان انبوه ساز ساختمان های LSF بیشترین توجه خود را معطوف به کیفی سازی نموده است و در تمامی مراحل تولید ، این کیفیت است که حرف اول را می زند. به کار گیری سیستم کدکم ، بیش از هر عامل دیگری هوشمند سازه را ، به شرکتی منحصر به فرد در سیستم احداث ساختمان هایLSF تبدیل کرده است.